O Projektu

Etapy projektu:

I.ETAPA PROJEKTU

16 řadových domů

II. ETAPA PROJEKTU

22 bytových jednotek

III. ETAPA PROJEKTU

38 bytových jednotek

turskoII 05 0001

Pouhých 15 minut od Prahy si můžete vychutnat stylově moderní bydlení v rezidenčním projektu U Turského rybníka. Název U Turského rybníka napovídá, že se jedná o bydlení poblíž vodní hladiny v obci Tursko. Rybník je lemovaný dokola vrbami a krásnými starými lípami. „U Turského rybníka“ to jsou 3 typy rezidenčního bydlení:

     •  Byty s předzahrádkou, terasou

     •  Mezonety

     •  Řadové rodinné domy

Projekt v objektech bývalých koníren bude kolem dokola lemován 16 řadovými rodinnými domy s velikostí od 170 m² do 214 m² a zahradou poskytující soukromí každému domu.

Nově vystavěné bytové domy poskytnou prostor i pro oblíbené mezonety s plochou do 120 m², v nichž naleznete galerie, odlehčená schodiště nebo terasy a svým pojetím a atmosférou budou připomínat lofty. 

Pamatováno je i na klasické byty, ovšem ve velmi nezvyklém podání a netradiční apartmány v dispozicích odpovídajícím soudobým nárokům na bydlení. Také zde jsou byty doplněny balkony, terasami, případně lodgií. Většina apartmánů v přízemí bude disponovat soukromou zahrádkou a všichni obyvatelé pak budou mít přístup ke společné květinové zahradě ve dvorním parteru ústícímu k Turskému rybníku.

 

 

Kontaktujte nás

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím